Twój 1% wspiera naszą sportową pasję!

Od lipca 2014 roku spółka Tyski Sport S.A. posiada w swoich strukturach piłkarskie zespoły młodzieżowe, skupiające ponad 120 młodych piłkarzy w wieku od 14 lat do 19 lat.

Spółka dokłada wszelkich starań, aby stworzyć zawodnikom warunki, które będą owocować coraz lepszymi wynikami sportowymi, a co za tym idzie da ogromną szansę młodym zawodnikom na grę w zapleczu drużyny seniorskiej GKS Tychy, a w przyszłości i w pierwszym zespole.

Dzięki Twojemu 1% podatku będziemy mogli zapewnić młodym sportowcom jeszcze lepsze warunki do rozwoju, zagospodarować ich wolny czas, wychować w duchu fair play oraz pokazać, że warto realizować swoje pasje i dążyć do spełnienia marzeń oraz wyznaczonych celów.

Sprawdź, czy możesz przekazać nam 1% podatku dochodowego.
Mogą zrobić to:
• podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych;
• podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych;
• podatnicy prowadzący działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku.

Jak przekazać 1% podatku? To bardzo proste!
Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego (które zatytułowane są „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP") wpisujemy numer w Krajowym Rejestrze Sądowym Tyski Sport S.A. tj. 0000383275. Tabela przedstawia numery pozycji w różnych formularzach PIT dotyczące 1%:
tabelka-pit

Obserwuj, jak Twój 1% podatku przekazany na grupy młodzieżowe GKS Tychy, wpływa na rozwój młodych piłkarzy i tyskiej piłki!


Tyski Sport S.A.

Spółka Tyski Sport S.A powstała w marcu 2011 roku. Jej akcjonariuszem jest gmina Tychy. Podstawowym celem działalności spółki jest zarządzanie Stadionem Miejskim. Drugim ważnym zadaniem jest zarządzanie trzema sekcjami sportowymi - hokejową, piłkarską oraz koszykarską.

Tyski Sport S.A. - więcej


Kalendarz Imprez

loading

Obiekty sportowe


Drużyny