Twoje łupiny napędzą nasze turbiny!

Nie od dziś wiadomo, że słonecznik to atrybut większości kibiców odwiedzających Stadion Zimowy w Tychach. Niestety, widok zaśmieconych trybun naszego lodowiska po każdym meczu pozostawia wiele do życzenia. Dlatego też służby informacyjne przy każdym wejściu będą wręczały kibicom specjalne, biodegradowalne torebki.

"Dłubiesz" słonecznik? Apelujemy: weź przy wejściu specjalną torebkę, zapełnij ją łupinami, a w jednej z przerw lub po zakończeniu spotkania wyrzuć ją do specjalnie oznaczonych koszy znajdujących się przy wyjściach z lodowiska.

Nie "dłubiesz" słonecznika? Mimo wszystko weź torebkę i wręcz ją innemu kibicowi, który będzie rzucał łupiny na posadzkę.

Akcja spółek Tyski Sport S.A. i Master Sp. z o.o. przebiega pod hasłem: "Twoje łupiny napędzą nasza turbiny!". Zebrane łupiny słonecznika zostaną wykorzystane do produkcji zielonego kompostu, paliwa alternatywnego i energii.


Tyski Sport S.A.

Spółka Tyski Sport S.A powstała w marcu 2011 roku. Jej akcjonariuszem jest gmina Tychy. Podstawowym celem działalności spółki jest zarządzanie Stadionem Miejskim. Drugim ważnym zadaniem jest zarządzanie trzema sekcjami sportowymi - hokejową, piłkarską oraz koszykarską.

Tyski Sport S.A. - więcej


Kalendarz Imprez

loading

Obiekty sportowe


Drużyny