Sponsorzy

Kompania Piwowarska - www.kp.pl

kp-logoKilkusetletnie doświadczenia w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość naszych produktów. Do portfela marek KP należą najpopularniejsze polskie piwa - m.in. Tyskie, Żubr, Lech, Dębowe Mocne, Redds, a także międzynarodowe marki premium: Pilsner Urquell, Grolsch oraz Peroni Nastro Azzurro. Kompania Piwowarska (utworzona w 1999 roku) posiada trzy browary (w Tychach, Poznaniu i Białymstoku) oraz oddziały handlowe na terenie całego kraju. Kompania Piwowarska prowadzi także działalność społeczną nastawioną na walkę z wykluczeniem społecznym na tle ubóstwa oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu.

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. - www.rcgw.pl

rcgwRegionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej SA to spółka wiodąca w obszarze gospodarki wodno-ściekowej oraz integrator partnerstwa ekologicznego w tym zakresie. Do podstawowych zadań spółki należy oczyszczanie ścieków pochodzących z tyskich gospodarstw domowych i podmiotów gospodarczych, odprowadzanie ścieków z całego miasta Tychy oraz produkcja energii elektrycznej i cieplnej. Ponadto RCGW S.A. jako aktywny popularyzator świadomości ekologicznej aktywnie wspiera wszelkie inwestycje ekologiczne realizowanie w gminie, a także prowadzi działalność charytatywną, wspierając rozwój edukacji, kultury oraz sportu. Dodatkowo Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. prowadzi działalność edukacyjno-szkoleniową, organizując liczne konkursy z zakresu ekologii oraz organizując dni otwarte na Oczyszczalni Ścieków.

Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. - www.rpwik.tychy.pl

rpwik-ts-wwwRPWiK Tychy S.A. jest jednym z największych przedsiębiorstw tej branży w woj. śląskim. Zaopatruje w wodę 10 miast i gmin (Tychy, Bieruń, Bojszowy, Brzeszcze, Czechowice-Dziedzice, Kobiór, Lędziny, Łaziska Górne, Orzesze i Wyry), uczestnicząc w procesie odprowadzania ścieków z terenów Brzeszcz i Czechowic-Dziedzic. Jako spółka akcyjna funkcjonuje od 01.12.2004 r., a w obecnej formie prawnej (własność mieszana w sektorze publicznym, z przewagą własności samorządowej) od 10.05.2010 r., kiedy to wszystkie gminy, na terenie których świadczy usługi, stały się jej akcjonariuszami. W pięciu oddziałach eksploatacyjnych (Bieruń, Brzeszcze, Czechowice-Dziedzice, Łaziska Górne i Tychy) funkcjonują punkty obsługi klienta, przejmując wszystkie rodzaje spraw, wynikających z działalności przedsiębiorstwa. Spółka zatrudnia 360 osób, eksploatuje blisko 2.000 km sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Z jej usług korzysta około 350.000 mieszkańców województw śląskiego i małopolskiego. Podstawowym zadaniem Spółki jest dostawa wody dla odbiorców indywidualnych i przemysłowych jak i odbiór ścieków, z zachowaniem dbałości o sprawność techniczną sieci i infrastruktury wodno-kanalizacyjnej. Ponadto RPWiK Tychy S.A. świadczy usługi w zakresie m.in.: projektowania, budowy i remontów sieci i przyłączy wodociągowych (we wszystkich technologiach), a także projektowania, budowy i remontu sieci kanalizacyjnych. Wykonuje także pomiary geodezyjne, inwentaryzację i monitoring sieci wodociągowych – nowoczesny, elektroniczny sprzęt pozwala na wykrycie niesprawności sieci lub awarii, niewidocznych na powierzchni – prześwietlanie i lokalizację instalacji kanalizacyjnych oraz ich ciśnieniowe udrażnianie, laboratoryjne badanie wody i ścieków, a także prowadzi wynajem beczkowozów na wodę i ścieki.
Wykorzystując w szerokim zakresie ciągły monitoring pracy sieci wodociągowej oraz przesył danych eksploatacyjnych online, firma tworzy warunki do realizacji swych usług na profesjonalnym poziomie. Wypełniając oczekiwania swego rynku, RPWiK Tychy S.A. angażuje się także w działalność o charakterze społecznym, przeznaczając środki na rzecz instytucji społecznych, kulturalno-oświatowych, czy sportowych, z determinacją kreując wizerunek firmy przyjaznej otoczeniu.

Concret - www.concret.com.pl

concretPrzedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowe CONCRET istnieje od 1991 roku. Firma specjalizuje się w robotach budowlanych, remontowych i inwestycyjnych prowadzonych w systemie pod klucz, posiada doświadczenie w wykonywaniu obiektów użyteczności publicznej oraz wykańczaniu ich wnętrz zgodnie z życzeniami inwestora. Personel kierowniczy posiada wysokie kwalifikacje i uprawnienia budowlane do samodzielnego kierowania robotami na placu budowy i poza placem. W ostatnich latach zrealizowaliśmy ponad 20 obiektów przemysłowych - m. in. - zakłady i fabryki na terenach Specjalnych Stref Ekonomicznych, oraz ponad 40 obiektów użyteczności publicznej - banki, hale sportowe, szkoły, biurowce. Obiekty nasze realizujemy przy pomocy naszych ok. 300 pracowników oraz zespołu wieloletnich, stałych podwykonawców z zakresu robót specjalistycznych.

FCA POLAND - www.fiat.pl

FCADzieje Fiata w Polsce liczą ponad dziewięć dekad, ale ich szczególny okres przypadł na ostatnie 24 lata. To czas dynamicznego rozwoju włosko-polskich spółek: FCA Poland (wcześniej Fiat Auto Poland), Magneti Marelli Poland i Teksid Poland, powstałych po zawarciu umowy między Skarbem Państwa, Fabryką Samochodów Małolitrażowych S.A. i Fiatem SpA.
FCA Poland jest największym w Polsce producentem samochodów, a zarazem czołowym eksporterem. Od 1992 r. z taśm firmy zjechało ich 7,7 mln, z czego ponad 5,8 mln znalazło nabywców za granicą. W tym czasie spółka zainwestowała w uruchomienie produkcji samochodów, prace badawczo-rozwojowe, szkolenia załogi, poprawę warunków pracy i ochronę środowiska blisko 10,8 mld złotych. Dzięki nakładom na dostosowanie produkcji i działalności do światowych standardów zakład w Tychach osiągnął poziom Gold w World Class Manufacturing.
Dziś FCA Poland jest czołowym zakładem przemysłu samochodowego na świecie i największą fabryką FCA w Europie. Jego powierzchnia liczy ponad 2,4 mln m2. Przekształcenie zwojów blachy w samochód trwa około dwunastu godzin technologicznych. Przeciętnie co 46 sekund zjeżdża z linii montażowej kolejne auto. Rocznie wyjeżdża z zakładu w Tychach 300 tys. Fiatów 500, Abartów 500 oraz Lancii Ypsilon.

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Tychach - www.pec.tychy.pl

Logo-PEC-krotkie-tylko-PECPEC Sp. z o.o. w Tychach prowadzi działalność ciepłowniczą na terenie dwóch gmin: Tychów i Łazisk. Podstawową działalnością firmy w zakresie posiadanych koncesji jest wytwarzanie, przesyłanie i dystrybucja oraz obrót energią cieplną na potrzeby odbiorców w zakresie centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.
Przedsiębiorstwo świadczy również usługi w zakresie: pogotowia technicznego, robót instalacyjno montażowych, doboru i montażu układu automatyki, doboru i montażu liczników ciepła.
Misją spółki jest dążenie do nowoczesnego, ekologicznego i niezawodnego dostarczania odbiorcom ciepła oraz zapewnienie wszystkim klientom dostępu do szerokiej gamy oferowanych usług, na wysokim poziomie technicznym i korzystnych warunkach ekonomicznych.

Międzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej Master Sp. z o.o. w Tychach - www.master.tychy.pl

masterMiędzygminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami i Energetyki Odnawialnej Master Sp. z o.o. w Tychach jest nowoczesnym, spełniającym najwyższe wymagania Klientów przedsiębiorstwem, wykonującym kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów. Spółka specjalizuje się w wywozie odpadów, unieszkodliwianiu, selektywnej zbiórce oraz energetyce odnawialnej. Master zapewnia swoim Klientom kompleksowość świadczonych usług w zakresie gospodarki odpadami i obrotu surowcami wtórnymi, polegającą na zagospodarowaniu wytwarzanych odpadów w sposób bezpieczny dla środowiska.

Mera - www.mera.tychy.pl

logomeraMERA jest firmą rodzinną, istniejącą od 1991 roku. To obecnie jedna z najbardziej prosperujących firm z wyposażeniem łazienkowym oraz materiałami budowlanymi w aglomeracji śląskiej.
W ofercie tej firmy znajdziecie Państwo szeroki wybór płytek ceramicznych, artykułów wyposażenia wnętrz, farb, narzędzi oraz materiałów budowlanych. Na stanie magazynowym posiada 100.000 m2 płytek produkcji włoskiej i hiszpańskiej oraz producentów krajowych. Odwiedzając salon wystawowy MERY, zachwycą się Państwo oryginalnym wykonaniem aranżacji łazienkowych, kuchni i salonów oraz różnorodnością asortymentu.
Pracownicy firmy pomogą w doborze odpowiednich towarów, a także doradzą w rozwiązaniu każdego problemu technicznego. Do dyspozycji klientów jest biuro projektowe, które nada kształt każdej wymarzonej łazience.

Hotel Tychy - www.hoteltychy.pl

logo-hotel-tychy-wwwHotel Tychy to luksusowy obiekt, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Bliskość Specjalnej Strefy Ekonomicznej, najważniejszych instytucji użyteczności publicznej, galerii handlowej, kina, lodowiska ułatwia naszym gościom nie tylko pracę, ale także stwarza liczne możliwości wypoczynku i rekreacji.
Wysoki standard usług Hotelu Tychy oraz atrakcyjność jego oferty spowodowały, iż miejsce to stało się uznanym centrum komfortu, biznesu, smaków i rozrywki.
Obiekt przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Przy Hotelu znajdują się 2 parkingi: dozorowany na 90 miejsc i niedozorowany.
Dzięki przestronnym, kompleksowo wyposażonym salom na 100 i 150 osób, Hotel stanowi idealne miejsce na organizację bankietów, konferencji, szkoleń, pokazów i różnorodnych eventów. Czas spędzony w naszym Hotelu umilą przerwy kawowe oraz posiłki przygotowane przez sześć niezwykłych restauracji.
Doskonale wiemy, jak ważne w życiu każdego człowieka są wypoczynek i rekreacja. Idealnym pomysłem na regenerację sił oraz odprężenie jest wizyta w trzech oryginalnych pubach oraz dwóch klubach Hotelu Tychy.

Protection Ochrona Mienia - www.protection.com.pl

protection-logo-smPROTECTION OCHRONA MIENIA to niezwykle dynamiczna firma, która rozpoczęła działalność w 1992 roku. Firma PROTECTION realizuje usługi w zakresie: kompleksowej oraz doraźnej ochrony fizycznej osób i mienia, konwojowania przesyłek wartościowych, gotówki oraz inkasa, monitorowania obiektów z wykorzystaniem zintegrowanej bazy DGG - 16Z oraz monitorowania obiektów z wykorzystaniem systemu telewizji dozorowej.
Doświadczenie firmy gwarantuje wysoką jakość usług, a stały rozwój świadczy o rzetelności i skuteczności działań. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, gwarantujący niezawodne i profesjonalne wykonywanie powierzonych nam do realizacji zadań. Pracownicy są doskonale wyszkoleni, posiadają jednolite umundurowanie, wyposażeni są w odpowiednie środki przymusu bezpośredniego oraz środki łączności bezprzewodowej pracujące na własnej częstotliwości. Zmotoryzowana grupa interwencyjna oraz Centrum Monitorowania przez całą dobę czuwają nad bezpieczeństwem powierzonych nam do ochrony obiektów.

ADW - www.adw.com.pl

adwFirma zajmuje się wyrobem mas hydroizolacyjnych i środków grzybobójczych. Jest również twórcą opatentowanego produktu do obniżania zapylenia w górnictwie. Firma produkuje produkty takich marek jak: Izoplast , Beton Plast, Mycetox.

Techcar - www.techcar.com.pl

logo-techcar1-wwwFirma TECHCAR zaprasza do pierwszego w Tychach a także w naszym regionie kompleksu motoryzacyjnego. TECHCAR dysponuje doskonale wyposażonym, nowoczesnym sprzętem oraz oferuje szeroką gamą specjalistycznych usług. W skład kompleksu wchodzi: stacja kontroli pojazdów, myjnia bezdotykowa, myjnia ręczna, biuro rzeczoznawców oraz warsztat.
Okazały pod względem architektonicznym budynek firmy TECHCAR przyciąga wzrok przechodniów i kierowców. Firma TECHCAR pomyślała także o dogodnym i bezpiecznym dojeździe klientów, wykonując na własny koszt lewoskrętny pas jezdni z ulicy Katowickiej w ulicę Tulipanów. Na tej inwestycji drogowej skorzystali nie tylko klienci kompleksu motoryzacyjnego, ale także mieszkańcy dzielnicy Czułów.
Stacja wchodzi w skład ogólnopolskiej sieci Certus Diagnostic. Czekając na usługę w estetycznie wyposażonym biurze obsługi klienta, mogą Państwo wypić kawę, poczytać prasę oraz skorzystać z darmowego Internetu.


Tyski Sport S.A.

Spółka Tyski Sport S.A powstała w marcu 2011 roku. Jej akcjonariuszem jest gmina Tychy. Podstawowym celem działalności spółki jest zarządzanie Stadionem Miejskim. Drugim ważnym zadaniem jest zarządzanie trzema sekcjami sportowymi - hokejową, piłkarską oraz koszykarską.

Tyski Sport S.A. - więcej


Kalendarz Imprez

loading

Obiekty sportowe


Drużyny