Akredytacje medialne

Akredytacje medialne na sezon 2015/16 - hokej na lodzie

Zapraszamy przedstawicieli mediów do składania wniosków o akredytacje na oficjalne spotkania GKS Tychy rozgrywane na Stadionie Zimowym Tychy. Akredytacje będą obowiązywać przez cały sezon 2015/16.

Prawidłowo wypełnione wnioski prosimy przesyłać na adres e-mail: media@tyski-sport.pl najpóźniej do 3 września br.

Ilość akredytacji jest ograniczona. Tyski Sport S.A. zastrzega sobie prawo do nieprzyznania akredytacji bez podania przyczyny.

Wniosek akredytacyjny (doc)

Wniosek akredytacyjny (pdf)

Informacja dla dziennikarzy akredytowanych na mecze ligowe drużyny piłkarskiej GKS Tychy na Stadionie Miejskim Tychy:

W celu uzyskania akredytacji na hokejowy sezon 2015/16, prosimy o przesłanie krótkiej informacji na adres e-mail: media@tyski-sport.pl, bez konieczności wypełniania wniosku.

Akredytacje jednorazowe na sezon 2015/16

Rozpatrywane będą tylko i wyłącznie prawidłowo wypełnione wnioski przesłane na adres e-mail: media@tyski-sport.pl najpóźniej do godz. 12 w dniu poprzedzającym mecz na Stadionie Miejskim Tychy (piłka nożna) lub Stadionie Zimowym Tychy (hokej na lodzie).


Tyski Sport S.A.

Spółka Tyski Sport S.A powstała w marcu 2011 roku. Jej akcjonariuszem jest gmina Tychy. Podstawowym celem działalności spółki jest zarządzanie Stadionem Miejskim. Drugim ważnym zadaniem jest zarządzanie trzema sekcjami sportowymi - hokejową, piłkarską oraz koszykarską.

Tyski Sport S.A. - więcej


Kalendarz Imprez

loading

Obiekty sportowe


Drużyny