Aktualności

Oświadczenie Spółki Tyski Sport S.A. - miniatura

Oświadczenie Spółki Tyski Sport S.A.

W nawiązaniu do wpisów na portalach społecznościowych oraz stronie TyskieLwy.pl, spółka Tyski Sport S.A. kategorycznie nie zgadza się z zarzutami przedstawianymi przez rodziców Tyskich Lwów.

Oświadczenie Spółki Tyski Sport S.A.

W nawiązaniu do wpisów na portalach społecznościowych oraz stronie TyskieLwy.pl, spółka Tyski Sport S.A. kategorycznie nie zgadza się z zarzutami przedstawianymi przez rodziców Tyskich Lwów. Spółka Tyski Sport S.A. musi równoważyć interesy wszystkich grup młodzieżowych męskich, żeńskich oraz zobowiązania wobec sponsorów i wiernych kibiców. Z przykrością musimy stwierdzić, że frekwencja zawodników Tyskich Lwów w sezonie zasadniczym była bardzo niska. Rodzice dzieci muszą pamiętać o tym, że każdy mecz, w tym spotkania w sezonie zasadniczym stanowią ważny element dydaktyczny, nie tylko pojedynki w ramach fazy Play-Off.

Spółka Tyski Sport S.A. na sezon zasadniczy, jak i na fazę Play-Off, w tym spotkania półfinałowe bezpłatnie przekazała MOSM Tychy trzydzieści biletów na każdy mecz. To dużo, biorąc pod uwagę zainteresowanie w ostatnich miesiącach. Zgodnie z listą na którą młodzi zawodnicy są wpisywani , na mecze przychodzi tylko kilku z nich. Dla przykładu na spotkaniu 2 października, było zaledwie sześciu juniorów młodszych, dwóch młodzików, dwóch żaków starszych i ani jednego żaka młodszego. W listopadzie średnio na spotkaniach rozgrywanych na Stadionie Zimowym było tylko czterech zawodników. Nie wiele większa frekwencja była na ćwierćfinałowych meczach z Polonią Bytom, gdzie biorąc pod uwagę wszystkie grupy młodzieżowe, średnio na dwóch spotkaniach było tylko po pięciu hokeistów. Powyższe dane jednoznacznie pokazują małe zainteresowanie młodych zawodników meczami hokeja na lodzie.

Nie wyciągając jednak pochopnych wniosków oraz mając na uwadze zwiększone zainteresowanie fazą Play-Off, przekazaliśmy trzydzieści bezpłatnych wejściówek na każdy mecz dla młodych zawodników. Jest to liczba kilka razy większa niż średnie zainteresowanie oglądaniem meczów przez młodych hokeistów. Ponadto nie otrzymaliśmy żadnych sygnałów, wiadomości od zarządu Tyskich Lwów o większym zapotrzebowaniu na bilety. Statystyki świadczą o tym, że trzydzieści biletów, to ilość zdecydowanie wystarczająca. Odnotować należy również fakt, że zgodnie z polityką klubu dzieci do trzynastego roku życia wchodzą na mecze za darmo.

Spółka Tyski Sport S.A musi mieć również na uwadze wszystkich kibiców, którzy wiernie, od kilku lat, regularnie przychodzą na mecze, zarówno w sezonie zasadniczym, jak i fazie Play-Off. Uprzejmie informujemy, że Spółka jest otwarta na wszystkie sugestie, dlatego też zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Z poważaniem

Tyski Sport S.A.


Tyski Sport S.A.

Spółka Tyski Sport S.A powstała w marcu 2011 roku. Jej akcjonariuszem jest gmina Tychy. Podstawowym celem działalności spółki jest zarządzanie Stadionem Miejskim. Drugim ważnym zadaniem jest zarządzanie trzema sekcjami sportowymi - hokejową, piłkarską oraz koszykarską.

Tyski Sport S.A. - więcej


Kalendarz Imprez

loading

Obiekty sportowe


Drużyny